Як розблокувати телефон Xiaomi, якщо забув пароль
Але що ж робити, коли захист навпаки перешкоджає використанню апарату? Як розблокувати телефон Xiaomi, якщо забув пароль?
3 способи як розблокувати заблокований Xiaomi
Часто трапляються ситуації, коли користувач забуває пароль розблокування. Це цілком звичайна справа, яка вирішується в два кліка в разі встановленого на смартфоні Mi-аккаунта.
Прив'язка відсутня? Тоді тимчасова неприємність може стати справжньою проблемою. Але з нею можна впоратися, вдавшись до простих методів і використовуючи середні технічні знання. Як саме – зараз дізнаємося.
Нижче буде представлено 3 перевірених способи зняття ключа.
Метод 1: скинути пароль через екран блокування
Є доступ до Mi-аккаунту.
Якщо часто забуваєте або плутаєте паролі, вам підійде розблокування телефон з відбитком пальця. Один дотик – і доступ до апарату отриманий без проблем. На жаль, такий варіант буде актуальним для «сімейних телефонів», які знаходяться у використанні в декількох користувачів.
Отже, повернемося до головної теми. Відновити заблокований мобільний пристрій дуже легко за допомогою облікового запису.
Тому ми настійно рекомендуємо завжди створювати такі облікові записи на смартфонах.
Беремо телефон і вводимо будь-яке значення цифр або букв. При забутому графічному пароль промальовуємо яку-небудь фігуру. Повторюємо такі дії три рази. Не хвилюйтеся, смартфон не заблокується повністю.
Навпаки, після третьої спроби висвітиться графа «Забули пароль?». Натискаємо на неї, і система запитує підтвердження на видалення всіх даних (скидання до заводських налаштувань).
Зверніть увагу! Якщо телефон був прив'язаний Mi-аккаунт – у вас запросять підтвердження при першому включенні після скидання, потрібно буде ввести пароль.
Метод 2: Звернення до служби підтримки
Немає доступу до Mi-аккаунту.
Необхідно розблокувати телефон Xiaomi, але до цього він не був прив'язаний до облікового запису? Тоді справи йдуть набагато гірше. Мабуть, єдиний варіант – це звернення в службу підтримки Xiaomi. Перейшовши за посиланням, ви знайдете контакти всіх офіційних представництв компанії в різних країнах.
Якщо ви будете писати лист в підтримку, візьміть до уваги наші поради:
У листі ви повинні вказати, що забули пароль Xiaomi або ключ, і не знаєте, як повернути доступ до власного девайсу. Фахівці вимагатимуть надання даних, які гарантують, що ви є власником телефону. Тому заздалегідь підготуйте IMEI-код (пошукайте його на заводській коробці), чек від покупки, своє фото зі смартфоном (дуже сильно збільшує шанси на отримання схвалення) і паспорт.
Заявка може розглядатися досить довго, аж до декількох тижнів. Тому наберіться терпіння і не відправляйте повторних листів. Настирливе поведінку тільки відштовхує консультантів.
Метод 3: Видалення даних через Recovery
Є доступ до Mi-аккаунту.
Це вже крайній варіант, при якому з пристрою стираються абсолютно всі дані. Смартфон отримає заводський вигляд, так що доведеться повторно настроювати систему, додавати облікові записи і т. д. Майже аналогічний першому способу.
Щоб провести Hard Reset, необхідно потрапити в режим Рекавері. Для цього затискаємо кнопку живлення і клавішу збільшення гучності. Через кілька секунд з'явиться значок recovery, а після апарат перезавантажиться.
Тепер на екрані ми бачимо меню в чорно-жовтих тонах. Клікаємо по розділу «Wipe&Reset» – «Wipe all data». Підтверджуємо свої дії і чекаємо закінчення процедури. Якщо у вас Рекавері меню на китайському, тоді натискайте на другу кнопку зверху і знову на другу кнопку. Готове.
Поради та рекомендації
- Щоб не втратити важливих матеріалів, що зберігалися в смартфоні, періодично робіть повний бекап. Резервне копіювання без проблем збереже всю необхідну інформацію.
- Багато хто цікавиться, чи можна розблокувати знайдений телефон Xiaomi. На жаль, якщо він був прив'язаний до аккаунту – це практично неможливо, адже як ви скинете пароль на чужу пошту/номер? В крайньому випадку, спробуйте повернутися до заводських налаштувань.
- Створюйте досить нескладні паролі для свого запам'ятовування, але не забувайте про небезпеку злому. Ні в якому разі не використовуйте в якості захисту таку інформацію, як рік народження, номер телефону та домашню адресу.
- Багато телефонів мають FACE ID – зручну з першого погляду розблокування по обличчю. Але так лише здається. Насправді, це один з найбільш надійних способів захистити свій апарат. Так що вибирайте або відбиток пальця, або літерний код.