На які параметри звертати увагу при виборі?
Потужність – це параметр, який повідомляє вам, скільки часу потрібно, щоб ваша їжа нагрілася. Мікрохвильові печі зазвичай знаходяться в діапазоні 700-900 Вт. Енергоспоживання говорить про загальне споживання енергії під час роботи. Значення зазвичай становить близько 1050-1450 Вт. Це правда, що чим більша мікрохвильова піч із кількома функціями, тим більша потужність. Розмір тарілки є важливим параметром для тих, хто планує розігрівати в мікрохвильовій печі більші страви, такі як піца, пиріг тощо. Мікрохвильові печі Concept пропонують тарілку, що обертається, діаметром від 245 мм до 315 мм. Внутрішня ємність залежить від ваших уподобань. «Наскільки велика мікрохвильова піч мені потрібна? Скільки я буду нагрівати в мікрохвильовці?» Ємність варіюється від 20-23 л до 25 л. Відкривання дверцят є двох типів: класично вбік або вниз.
Функції, які порадують:
- Автоматичні програми
- Блокування від дітей
- Розморожування
- Швидкий початок
Дизайн
Зовнішній вигляд мікрохвильових печей здебільшого мінімалістичний, щоб вписатися в будь-який інтер’єр. Матеріал – нержавіюча сталь, кольори – чорний або білий. Деякі мікрохвильові печі належать до дизайнерських ліній, щоб полегшити вибір приладів з точки зору дизайну. Мікрохвильові печі можна знайти у всіх лініях дизайну - BLACK, WHITE, TITANIA та SINFONIA.
Чому не місце в мікрохвильовці?
Якщо ви хочете уникнути неприємностей, які можуть виникнути після того, як ви поставите в мікрохвильовку не те, що потрібно, прочитайте кілька порад наприкінці, які підкажуть вам, чого не можна класти в цей прилад.
- Забудьте про металеві речі, фольгу або посуд з металевим, золотим або срібним декором. Цей посуд може заблищати в мікрохвильовці і влаштувати справжній феєрверк.
- Не нагрівайте свіжі фрукти, які при нагріванні втрачають свої вітаміни, особливо не нагрівайте виноград. Вони почнуть тріскатися і прилипати до стінок мікрохвильової печі. Їх потім дуже важко відмити.
- В жодному разі не варіть яйця в мікрохвильовій печі, тому що вони вибухнуть або в мікрохвильовій печі, або коли ви їх дістанете, і можуть завдати вам шкоди.
- Не розігрівайте перець чилі, оскільки він підгорить.
- Не використовуйте часто пластиковий посуд і контейнери для розігріву і завжди перевіряйте, чи можна їх використовувати в мікрохвильовках, інакше вони розплавляться і завдадуть шкоди.
- Якщо вам потрібно покласти папір у мікрохвильовку, зробіть це на короткий час, інакше він загориться.