Вбудована електрична духова шафа Kaiser EH 6726 ElfAD
Дизайн
- Модельний ряд Art Déco
- Ручка дверей і металева фурнітура Antique Gold
- Art Déco - металева ручка, покрита екошкірою Antique Gold з опуклим гербом Kaiser
- Панорамне внутрішнє скло з таблицею рецептів
Особливість
- Тангенціальна система циркуляції
- Хромовані опорні рейки для дек
- 5 рівнів рейок
- Телескопічна система висування Teleskop - 1 рівень, опціонально до 3-х рівнів
Обладнання
- 1 емальоване деко з Easy-clean протиалергічна емаль, легко очищається
- 1 багатофункціональна хромована решітка
- 1 камінь для піци-круглий Ø 34 см
Управління
- Електронний сенсорний програматор Intelligent System
- Багатофункціональний LED-дисплей
Комфорт
- XXL Багатофункціональна електрична духовка Multi 11
- 10 режимів обігріву
- Easy-clean протиалергічна емаль, легко очищається
- Холодний фронт – 2- х шарове скло дверцят духовки
- Спеціальний THERMO-REFLECTIVE стекла
- Блокування від дітей
Електронний таймер
Електронний таймер має звуковий сигнал після завершення. З його допомогою можна зручно запрограмувати час роботи духовки. За допомогою кнопок можна вибрати відповідний час для початку і завершення режиму приготування. Час роботи відображатиметься на цифровому дисплеї.
Циркуляційна система
Забезпечує постійне охолодження внутрішньої частини духовки і дозволяє вбудувати прилади в кухонні меблі.
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви віддаєте перевагу готувати рибу, стейки або тости в духовці. Якщо вам подобається свіжий хліб, злегка відкрийте дверцята духовки або використовуйте вентилятор, щоб досягти кращих результатів.
Система гарячого повітря
Система гарячого повітря-зручне сучасне досягнення. Він складається з кільцевих радіаторів і високоефективних вентиляторів і забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря по всій порожнині печі. Температуру духовки можна встановити на 50-280 ° C, яка ідеально підходить для випічки тортів і печива. Режим приготування з використанням вентилятора скорочує час приготування, а також економить час і енергію. Ця система забезпечує істотно більш чисту духовку, запобігає злив жиру і соку і забезпечує помітно кращий смак.
Легко чиститься-гіпоалергенна, екологічно чиста емаль
Внутрішня частина духовки покрита легкою чистою емаллю.
Емаль Кайзер має наступні характеристики:
- Гіпоалергенна
- Антибактеріальна
- Гігієнічна
- Міцне покриття з тривалим терміном служби
- Блиск, гладкість, стійкість до кольорів, стійкість до атмосферних впливів і температури
- Екологічно чиста
Легко прилеглі направляючі
Напрямні полиці виконані з нержавіючої сталі. Ви можете витягнути листи і дротяні полиці, не пошкодивши емаль. Бічні напрямні легко демонтуються, що забезпечує зручне очищення порожнини печі. Напрямні для полиці можна мити вручну або просто покласти в посудомийну машину для зручного чищення.
Дверна ручка
Елегантна дверна ручка покрита екошкірою Art Déco, металеві частини виконані з металу під "античне золото" з опуклими гербами Kaiser
Головні характеристики
- Колір: антрацит
- Об'єм(л): 70
- Конвекція : Так
- Гриль : Так
- Габарити (ШхГхВ), мм: 595х565х595
- Мінімальні розміри для вбудовування( ШхГхВ), мм 565х545х575
Ви можете купити електричну духову шафу KAISER EH 6726 ElfAD на сайті нашого магазину 4point.com.ua.
Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з різних питань.
Інші види домашньої побутової техніки Kaiser дивіться ТУТ
Відеоогляд духової електричної шафи Kaiser EH 6726 ElfAD
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Страна производитель | Германия |
| Вариант установки | Независимый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Гриль | Да |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество режимов приготовления | 11 |
| Конвекция | Да |
| Материал фасада | Стекло, Нержавеющая сталь |
| Объем духового шкафа | 70 л |
| Состояние | Новое |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Слоновая кость |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Блокировка дверцы духового шкафа | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Внутреннее покрытие | антипригарное покрытие |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество решеток в комплекте | 2 |
| Количество стекол в дверце духовки | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 280 град. |
| Охлаждение дверцы духовки | Да |
| Очистка духовки | Каталитическая |
| Таймер | Да |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Термостат | Да |
| Тип гриля | инфракрасный |
| Тип дверцы духового шкафа | Откидная |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Часы | Да |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 38 кг |
| Высота | 595 мм |
| Глубина | 565 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 575 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 545 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 565 мм |
- Цена: 43 500 ₴







