Кошик
309 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
14 дней на возврат товараОзнакомиться

Чому недорогі смартфони стають краще, на відміну від дорогих

Чому недорогі смартфони стають краще, на відміну від дорогих

   Сьогодні ми можемо з захопленням дивитися на новий недорогий смартфон від Xiaomi, Doogee або UMI і при цьому абсолютно байдуже ставитися до виходу нового флагмана від Sony або HTC, і це не пов’язано з нашими фінансовими можливостями. Чому так відбувається?

   Насправді відповідь дуже проста. Вся справа не у фінансових можливостях країни. Напевно, ми були б готові заплатити за флагманський смартфон ще більше, ніж вони коштують сьогодні, якщо такий смартфон запропонує користувачам щось дійсно нове. Але запропонувати нам нічого. Насправді смартфони на Android не сильно змінилися з моменту виходу перших моделей. GPS, Wi-Fi, сенсорний екран, камера і можливість установки додатків існують дуже давно, і це все, що нам потрібно.

   Зрозуміло, кожен новий флагманський смартфон пропонує користувачам недоступні раніше функції і технічні рішення. Але наскільки вони затребувані? Хіба комусь дійсно потрібен пульсомір в смартфоні і можливість знімати анімовані фотографії? Хіба хтось може оцінити різницю у швидкодії флагманів 2014 і 2015 років? Ви дійсно хочете 4K-екран у своєму смартфоні? Ви побачите різницю? А може бути, ми просто переплачуємо за те, що нам не потрібно?

   Нічого дивного в смартфонах за останні кілька років не з’явилося. Зате дійсно дивно те, наскільки доступним сьогодні може бути хороший смартфон. Недорогі пристрої від Asus, Xiaomi, OnePlus та багатьох інших компаній сьогодні можуть похвалитися гарним дизайном, якісним екраном, достатню швидкодію і всіма необхідними функціями, які в тому числі є в дорогих смартфонах. Сьогодні недорогі смартфони роблять з хороших матеріалів, і вони дійсно радують своїх власників. Стежити за їх розвитком цікаво і стало цікавіше, ніж спостерігати за черговими непотрібними функціями, які з’являються в дорогих смартфонах іменитих брендів.

Источник: euromobile

Попередні статті